Справу проти Іванющенка не закривали, - ГПУ

Генеральна прокуратура України не закривала кримінальне провадження проти колишнього народного депутата, бізнесмена Юрія Іванющенка
Depo.Влада
8 лютого 2016 11:57
ФОТО: depo.ua

Відомство оскаржило вирок суду першої інстанції, який зобов’язав припинити кримінальне переслідування Іванющенка, більше відомого як Юра Єнакієвський, заявив у в коментарі телеканалу "112 Україна" прокурор ГПУ Владислав Куценко, передає depo.ua.

"ГПУ не закривала і не планує закривати провадження проти пана Іванющенка. Він у нас є підозрюваний і знаходиться у міжнародному розшуку. Сподіваємося, що він якнайшвидше повернеться в Україну і відповідатиме за українським законом. Зокрема, інформація про закриття кримінального провадження проти нього не відповідає дійсності. Єдине, що Солом’янський суд, справді, ухвалив рішення, яким зобов’язав це зробити. Однак воно оскаржене і не набрало чинності. Ми це рішення вважаємо абсолютно необґрунтованим. Кримінальне провадження закрито не буде", – стверджує Куценко.

Прокурор додав, що провадження, в якому Іванющенко є підозрюваним, об’єднує два інші.

"Воно стосується безпосередньо діяльності окремих приватних підприємств які з його діяльністю і безпосередньо вчинених правопорушень під час перебування народним депутатам. Зокрема, він підозрюється в заволодінні коштами", – уточним Куценко.

Нагадаємо, що йдеться про рішення суду від 30 січня 2016 року, за яким ГПУ зобов'язано закрити справу про розкрадання грошей, виділених на утеплення шкіл та лікарень, фірмами Іванющенка у часи президентства Віктора Януковича. 

Більше новин політики читайте на Depo.Влада