Савченко мала привілеї в російському СІЗО, - Полозов

Президент Росії Володимир Путін не наважився б утримувати делегата Парламентської асамблеї Ради Європи Надію Савченко у російській тюрмі весь термін
Depo.Влада
22 червня 2016 18:22
ФОТО: depo.ua

Про це заявив екс-захисник Надії Савченко Микола Полозов, передає depo.ua з посиланням на gazeta.ua.

"Коли Надія стала делегатом Парламентської асамблеї Ради Європи, було зрозуміло, що довго не сидітиме. Може, рік, два, три. Навіть для Путіна утримувати делегата ПАРЄ – це занадто. Було ясно, що Надію засудять, дадуть великий термін, попри абсурдність справи. Якщо й відправлять у колонію, то перебуватиме там на особливих умовах. Як і в СІЗО. Вона мала привілеї. Наприклад, у камері був душ, чого 95 відсотків в'язнів не мають. До неї не застосовуватимуть насильства й вона вийде на свободу. У цьому була абсолютна впевненість", - сказав адвокат.

Через публічність адвокатів Савченко її не катували, на відміну від інших українських політв'язнів, додав він.

"Коли ми з Марком Фейгіним долучилися до цієї справи, Надя 10 днів перебувала в СІЗО. Тиждень до неї намагався зайти консул України. І тільки коли ми приїхали, йому дозволили це зробити. Влада знає: якщо нас не пустять у СІЗО, напишемо про це й усі дізнаються. Для них це – не найкращий варіант. Усі прагнуть працювати тихо. Тому ми ніколи не даємо розписки про нерозголошення. Наприклад, адвокати Сенцова дали таку на початку справи", - розповів Полозов.

Нагадаємо, адвокати Ілля Новіков, Марк Фейгін і Микола Полозов, які захищали в російському суді Надію Савченко, розійшлися у позиціях щодо її заяви про готовність безпосередньо вести переговори з ватажками "ДНР" та "ЛНР".

Більше новин політики читайте на Depo.Влада