Скандальна заява Савченко пересварила її адвокатів

Адвокати Ілля Новіков, Марк Фейгін і Микола Полозов, які захищали в російському суді Надію Савченко, розійшлися у позиціях щодо її заяви про готовність безпосередньо вести переговори з ватажками "ДНР" та "ЛНР"
Depo.Влада
8 червня 2016 08:16
ФОТО: depo.ua
Скандальна заява Савченко пересварила її адвокатів
Скандальна заява Савченко пересварила її адвокатів

Про це свідчать пости на сторінках адвокатів у "Фейсбуці", передає depo.ua.

Зокрема, позицію Савченко підтримав Ілля Новіков.

"Гаразд, якщо навіть деякі друзі запитують, чому я раптом став за Путіна, значить доведеться все-таки докладніше пояснити що малося на увазі. Йдеться не про Надію і її слова, йдеться про вас. Про нас. Останні два роки я віддав роботі по справах Савченко та інших українців на Росії. Цим не можна займатися відсторонено, доводиться вибирати сторону в цій війні і так, що твій вибір стає очевидним для всіх. Я вибрав сторону українців. Це не диванні війська, я живу і працюю на Росії", - написав Новіков.

"Саме тому мені так прикро бачити, як люди по мою сторону окопів поводяться, як вата. Справа не в кольорі стрічки, справа в тому, як ти взаємодієш зі світом. Не треба кричати про зраду, не розібравшись. Не можна дозволяти собі автоматом реагувати на інформаційні маркери, які підсовують новини. Не можна вестися на заголовок, чи не вчитавшись, коментувати, не вникаючи. Не треба клікати на банер "Дідівський метод! 100%! Рак зникне за тиждень, якщо на ніч ...." - там не буде нічого хорошого. Людині дані мізки, ними треба користуватися, в тому числі і для цього. Хто не користується, той неминуче дрейфує в обійми "ДНР" і Путіна, подобається вам це, чи ні. Тому що, с**а, у Путіна дуже добре вміють працювати з тими, хто реагує на автоматі, не вмикаючи голову", - зазначає Новиков.

"Що стосується того, чи корисні переговори з Захарченком та Плотницьким. Людей з підвалів витягувати треба, і прямо зараз. Вони нічим не гірші за тих, хто сидить у російських тюрмах. Їхнє становище навіть гірше і небезпечніше. Чи можна таким шляхом домогтися чогось більшого, наприклад миру? Я особисто так не думаю. Але я не даю з цього приводу жодних порад. Адвокат, який безкоштовно роздає поради в інтернеті, швидше за все, просто не може знайти собі клієнтів", - пише адвокат.

Скандальна заява Савченко пересварила її адвокатів - фото 1

Микола Полозов і Марк Фейгін були незгодні з його позицією та досить різко відреагували на пост Новікова.

"Є громадяни Росії, які начебто і не "вата", але без дозволу і запрошення лізуть в українську політику, суспільні відносини, дають поради, як жити і так далі. Залежно від мотивів своєї діяльності, їх можна розділити на три категорії:

1) М**аки

2) Провокатори

3) М**аки-провокатори.

А можна, в принципі, і не далити", - пише Полозов.

Скандальна заява Савченко пересварила її адвокатів - фото 2

"Хочу попросити українську аудиторію ніяк не асоціювати мене і мою роботу з одним із колишніх адвокатів Савченко", - написав Марк Фейгін.

Скандальна заява Савченко пересварила її адвокатів - фото 3

Нагадаємо, у вівторок, 7 червня, нардеп Надія Савченко, нещодавно звільнена з російського полону, висловила готовність як депутат вести переговори з ватажками так званих "ДНР" і "ЛНР" щодо врегулювання ситуації у Донбасі.