Суд збільшив заставу лежачому фігуранту "справи Онищенка"

Апеляційний суд Києва обрав для фігуранта "газової справи" Валерія Постного запобіжний захід у вигляді тримання під вартою і збільшив заставу до 250 млн грн
Depo.Влада
3 серпня 2016 11:44
ФОТО: depo.ua

Таким чином Апеляційний суд Києва частково задовольнив клопотання прокурора Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, передає depo.ua.

"Прокуратура просить збільшити розмір застави для Постного до 1 млрд 613 млн 225 тисяч гривень", - сказав прокурор спеціальної антикорупційної прокуратури Кривенко під час судового засідання.

У свою чергу, адвокати заявили, що це надто великий розмір застави, а тому потрібно визначити "помірну суму" грошей, яку має внести їх підзахисний.

Зазначимо, що раніше Солом'янський райсуд Києва призначив Постному заставу в розмірі 1,5 млн грн.

Нагадаємо, 5 липня Верховна Рада дала дозвіл на притягнення Онищенка до кримінальної відповідальності, його затримання і арешт

За попередніми даними, в результаті викритої газової схеми державі було завдано збитків на рівні 3 млрд грн. З них 1,6 млрд – це кошти, отримані в результаті перепродажу газу посередниками та виведені через фіктивні підприємства; 1,3 млрд грн – це несплачена сума ренти за користування надрами.

До 20 червня суд арештував на 60 днів 10 учасників так званої "газової справи", одним з головних фігурантів якої називають Валерія Постного.

Через стан здоров'я Постний кілька разів не з'являвся на судові засідання, однак його почали доставляти до суду примусово.

За висновками незалежної судово-медичної експертизи, Постний симулює наявність у нього проявів захворювання.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада