НАБУ оприлюднило детальну газову схему Онищенка (ІНФОГРАФІКА)

У Національному антикорупційному бюро показали розгорнуту схему незаконного заволодіння державними грошима під час маніпуляцій з газом, видобутим в рамках договорів спільної діяльності з держкомпанією "Укргазвидобування" фірмами, близькими до нардепа Олександра Онищенка
Depo.Влада
1 липня 2016 14:28
ФОТО: depo.ua

Відповідна інфографіка опублікована на сайті НАБУ, передає depo.ua.

НАБУ оприлюднило детальну газову схему Онищенка - фото 1

НАБУ оприлюднило детальну газову схему Онищенка - фото 2

НАБУ оприлюднило детальну газову схему Онищенка - фото 3

НАБУ оприлюднило детальну газову схему Онищенка - фото 4

Нагадаємо, що 16 червня у  Верховній Раді зареєстрували подання від ГПУ на зняття недоторканності з Олександра Онищенка. Його підозрюють у тому, що через його фірми відмивали гроші  держкомпанії "Укргазвидобування".

До 20 червня суд арештував на 60 днів всіх 10 осіб, затриманих 15 червня у "газовій справі", в якій фігурує нардеп Олександр Онищенко.  А  28 червня затримали ще керівника ТОВ "Надра Геоцентр" Сергій Свіченка, який підозрюється у створенні злочинної організації і розтраті майна.

За попередніми даними, в результаті викритої газової схеми державі було завдано збитків на рівні 3 млрд грн. З яких 1,6 млрд – це кошти, отримані в результаті перепродажу газу посередниками та виведені через фіктивні підприємства. 1,3 млрд. грн – це несплачена сума ренти за користування надрами.

29 червня  Регламентний комітет Верховної Ради вирішив, що питання зняття недоторканності з Олександра Онищенка може бути поставлене на розгляд парламенту.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада