"Хворого" поплічника Онищенка у "газовій справі" визнали симулянтом, - НАБУ

Висновки незалежної судово-медичної експертизи свідчать, що один із фігурантів справи про "газові схеми" Валерій Постний симулює наявність у нього проявів захворювання
Depo.Влада
27 липня 2016 17:47
ФОТО: depo.ua

Відповідні документи отримали детективи Національного антикорупційного бюро, передає depo.ua з посиланням на прес-службу відомства.

"Стан свого здоров’я…, який демонструє Постний В.М.., не містить в собі будь-якого об’єктивно-медичного підґрунтя - об’єктивний стан… Постного В.М. такий, який… дозволяє самостійно рухатися/переміщуватися в просторі та мати будь-які соціальні контакти", - йдеться в експертному висновку.

Нагадаємо, що йдеться про газові махінації за ймовірною участю нардепа від "Волі народу" Олександра Онищенка.

5 липня Верховна Рада дала дозвіл на притягнення Онищенка до кримінальної відповідальності, його затримання і арешт

За попередніми даними, в результаті викритої газової схеми державі було завдано збитків на рівні 3 млрд грн. З яких 1,6 млрд – це кошти, отримані в результаті перепродажу газу посередниками та виведені через фіктивні підприємства. 1,3 млрд. грн – це несплачена сума ренти за користування надрами.

До 20 червня суд арештував на 60 днів всіх 10 осіб, затриманих 15 червня у "газовій справі", в якій фігурує нардеп Онищенко.    Серед них і Постний, який через стан здоров'я не з'являється на судові засідання

Більше новин політики читайте на Depo.Влада