Прояв виняткового цинізму: МЗС відреагувало на "затикання рота" Савченко

МЗС України закликає міжнародну спільноту посилити політичний та дипломатичний тиск на Росію для звільнення незаконно утримуваної на її території громадянки України Надії Савченко
Depo.Влада
3 березня 2016 21:41
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться в коментарі МЗС, опублікованому на офіційному сайті, передає depo.ua.

"Міністерство закордонних справ України рішуче засуджує такі дії російського правосуддя, які трактуються не інакше як умисне затягування судового процесу, і призвели до вимушеного рішення Надії Савченко оголосити сухе голодування, що несе пряму загрозу її життю", - йдеться в повідомленні.

У відомстві також наголосили, що звинувачення проти Савченко сфальсифіковані російською стороною і є "штрихом терористичного почерку держави, яка розв'язала два роки тому збройну агресію проти України, а також проявом виняткового цинізму щодо прав людини і основних свобод".

Український МЗС закликав міжнародну спільноту вжити заходів з метою посилення політичного і дипломатичного тиску на Росію для звільнення Савченка, а також "спільно виступити на захист життя, безпеки і прав людини всіх громадян України, які стали політичними заручниками агресивної політики Росії проти України".

Нагадаємо, що  сьогодні в суді Донецька  продовжились дебати у справі Надії Савченко, де виступили з останнім словом її адвокати. А самій бранці слова не дали, через це вона оголосила сухе голодування.

Довідка. Український штурман Надія Савченко після місяця боїв у батальйоні "Айдар" влітку 2014 року потрапила в полон до бойовиків під містом Щастя на Луганщині. Потім вона була незаконно доставлена в Росію. Її звинувачують у вбивстві (корегуванні вогню) російських журналістів Ігоря Корнелюка та Антона Волошина на Сході України і незаконному перетині російського кордону. За російським законодавством, Савченко загрожує до 25 років ув'язнення, але прокурори попросили 23 роки

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада