У Росії Савченко хочуть запроторити за ґрати на чверть століття

Генпрокуратура Росії затвердила обвинувальний висновок проти української льотчиці Надії Савченко та передала розгляд справи в Донецький суд Ростовської області. Максимальний термін позбавлення волі, що загрожує їй, становить 25 років
Depo.Влада
13 липня 2015 16:58
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив офіційний представник Слідчого комітету Росії Володимир Маркін, передає depo.ua.

"З урахуванням зібраних доказів слідчі перекваліфікували дії обвинувачуваної, і тепер вона понесе відповідальність не як посібник, а як співвиконавець вбивства двох і більше осіб суспільнонебезпечним способом, з мотивів ненависті до соціальної групи, скоєному групою осіб за попередньою змовою", - зазначив Маркін.

За його словами, крім того Савченко інкримінується замах на вбивство цивільних осіб, які могли постраждати в результаті скоригованого нею артилерійського обстрілу.

"Санкція цієї статті передбачає покарання аж до довічного позбавлення волі, проте відповідно до КК РФ жінкам довічне ув'язнення не призначається. Таким чином, максимальний термін позбавлення волі, який загрожує Савченко, становить 25 років", - зазначив Маркін.

Нагадаємо, Савченко перебуває в московському СІЗО. У Росії її звинувачують у причетності до загибелі російських журналістів на сході України і незаконному перетині кордону. Вона всі звинувачення відкидає.

Раніше Савченко та її захист клопотали, щоб судовий розгляд проводився у Москві.

Більше новин політики читайте у рубриці Влада.depo.ua.