Прокурорська комісія вирішила не звільняти Холодницького

Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів вирішила не звільняти, а притягнути до дисциплінарної відповідальності керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) Назара Холодницького

Відповідне рішення комісія ухвалила на сьогоднішньому засіданні, яке тривало більше двох годин, інформує Depo.ua

"Комісія прокурорів вирішила притягнути до дисциплінарної відповідальності та накласти на Холодницького стягнення у вигляді догани", - оголосив рішення голова.

Відзначимо, що підставою для розгляду справи стали скарги на антикорупційного прокурора з боку директора НАБУ Артема Ситника та генерального прокурора Юрія Луценка.

Нагадаємо, у березні поточного року в робочому кабінеті керівника САП Назара Холодницького знайшли прослуховувальні пристрої.

2 квітня Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів (КДКП) відкрила дисциплінарне провадження щодо Холодницького. На нього надійшло дві скарги – одна від НАБУ, а інша - від Генпрокуратури.

18 травня Холодницький передав свої пояснення на скарги НАБУ і ГПУ до Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів.

2 липня комісія прокурорів рекомендувала оголосити Холодницькому догану, але не звільняти.

5 липня очільник САП подав позов до Верховного суду, вимагаючи заборонити комісії прокурів використовувати записи "плівок" з його кабінету в якості доказу проти нього.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна