ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Прокурорська комісія вирішила не звільняти Холодницького

Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів вирішила не звільняти, а притягнути до дисциплінарної відповідальності керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) Назара Холодницького

Depo.Влада
26 липня 2018 14:11
ФОТО: depo.ua

Відповідне рішення комісія ухвалила на сьогоднішньому засіданні, яке тривало більше двох годин, інформує Depo.ua

"Комісія прокурорів вирішила притягнути до дисциплінарної відповідальності та накласти на Холодницького стягнення у вигляді догани", - оголосив рішення голова.

Відзначимо, що підставою для розгляду справи стали скарги на антикорупційного прокурора з боку директора НАБУ Артема Ситника та генерального прокурора Юрія Луценка.

Нагадаємо, у березні поточного року в робочому кабінеті керівника САП Назара Холодницького знайшли прослуховувальні пристрої.

2 квітня Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів (КДКП) відкрила дисциплінарне провадження щодо Холодницького. На нього надійшло дві скарги – одна від НАБУ, а інша - від Генпрокуратури.

18 травня Холодницький передав свої пояснення на скарги НАБУ і ГПУ до Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів.

2 липня комісія прокурорів рекомендувала оголосити Холодницькому догану, але не звільняти.

5 липня очільник САП подав позов до Верховного суду, вимагаючи заборонити комісії прокурів використовувати записи "плівок" з його кабінету в якості доказу проти нього.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада