Прокурори засікли ходячого Постного

Спеціалізована антикорупційна прокуратура стверджує, що має доказ симуляції болі з боку фігуранта газової справи депутата від "Волі народу" Олександра Онищенка Валерія Постного
Depo.Влада
28 липня 2016 17:06
ФОТО: depo.ua

Про це перед засіданням суду заявив прокурор Володимир Кривенко. передає depo.ua з посиланням на "Українську правду"

"У нас є відео, як вчора пан Постний йшов до машини своїми ногами, сідав на пасажирське місце і з лікарні їхав додому", – сказав прокурор.

Нагадаємо, що висновки незалежної судово-медичної експертизи свідчать, що один із фігурантів справи про "газові схеми" Валерій Постний симулює наявність у нього проявів захворювання.

Нагадаємо, що йдеться про газові махінації за ймовірною участю нардепа від "Волі народу" Олександра Онищенка.

5 липня Верховна Рада дала дозвіл на притягнення Онищенка до кримінальної відповідальності, його затримання і арешт

За попередніми даними, в результаті викритої газової схеми державі було завдано збитків на рівні 3 млрд грн. З яких 1,6 млрд – це кошти, отримані в результаті перепродажу газу посередниками та виведені через фіктивні підприємства. 1,3 млрд. грн – це несплачена сума ренти за користування надрами.

До 20 червня суд арештував на 60 днів всіх 10 осіб, затриманих 15 червня у "газовій справі", в якій фігурує нардеп Онищенко.    Серед них і Постний, який через стан здоров'я не з'являється на судові засідання

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада