Прем'єри Литви і Латвії розкритикували Ципраса за дружбу з Путіним

Візит до Москви прем'єр міністра Греції Алексіса Ципраса викликав занепокоєння у більшості країн - членів Євросоюзу
Depo.Влада
10 квітня 2015 23:50
ФОТО: depo.ua

Про це заявив литовський прем'єр Альгірдас Буткявічюс на спільній прес-конференції глав урядів країн Балтії у Вільнюсі, передає Delfy.

"Мета його візиту абсолютно незрозуміла. Не раз підкреслювалося і під час засідань Ради ЄС, що всі держави - члени ЄС повинні бути одностайні", - сказав Буткявічюс.

У свою чергу прем'єр-міністр головуючої в ЄС Латвії Лаймдота Страуюма висловила здивування з приводу висловлювання грецького колеги, який закликав припинити "порочний цикл санкцій" під час зустрічі з президентом Росії Володимиром Путіним.

"На зустрічі в березні прем'єр-міністр Греції підтримав спільну позицію. Тому мене здивувало те, що він сказав у Москві", - сказала вона.

Водночас прем'єр-міністр Естонії Тааві Рийвас утримався від коментарів з приводу візиту Ципраса в Москву.

"Я не бачу необхідності коментувати цей візит. Всі прем'єри вибирають країни для візитів", - пояснив він.

При цьому Рийвас погодився з думкою колег, що санкції проти Росії не слід пом'якшувати, доки не будуть повністю виконані Мінські угоди.

Як повідомляв depo.ua, у середу прем'єр-міністр Греції Алексіс Ципрас зустрівся з президентом Росії Володимиром Путіним у Москві, де заявив, що найкращим способом подолання проблем, які виникли через санкції ЄС щодо Москви і обмежувальних заходів у відповідь, є їх скасування.