Після зустрічі з Ципрасом Путін захотів припинити "санкційну війну"

Найкращим способом подолання проблем, які виникли через санкції ЄС щодо Москви і обмежувальних заходів у відповідь, є їх скасування
Depo.Влада
8 квітня 2015 18:53
ФОТО: depo.ua

Про це заявили прем'єр-міністр Греції Алексіс Ципрас і президент РФ Володимир Путін, передає depo.ua з посиланням на Deutsche Welle.

Після переговорів 8 квітня в Москві Ципрас закликав розірвати "порочне коло" санкцій, а Путін - "припинити будь-яку санкційну війну".

Російський президент зазначив, що Москва не буде робити винятки для Афін щодо продуктового ембарго.

Він також "висловив розуміння" позиції Греції, яка, за його словами, "була змушена проголосувати" за санкції щодо Москви.

Одночасно Путін повідомив, що грецька сторона не зверталася з проханнями про допомогу, і підкреслив, що Росія має намір не надавати допомогу Греції, а співпрацювати з нею.

На прес-конференції після переговорів Путін і Ципрас підписали план співпраці двох країн на 2015-2016 роки.

Сторони домовилися "повернути торговельні відносини на траєкторію зростання", а також розвивати інвестиційне співробітництво, партнерство в галузі енергетики та промислову кооперацію.

Зокрема, російський президент заявив про намір підключити Грецію до проекту будівництва газопроводу "Турецький потік", а також пообіцяв кредити РФ для реалізації великих інфраструктурних проектів.

"Сьогодні - дуже важливий день для греко-російських відносин", - заявив Ципрас, висловивши сподівання на "початок нової весни" між Москвою і Афінами.