Порошенко заявив про податкову революцію в умовах війни

В умовах війни дуже важко знайти країну, яка б знижувала податки
Depo.Влада
8 грудня 2015 22:07
ФОТО: depo.ua

Про це заявив президент Петро Порошенко відкриваючи обговорення податкової реформи на 16-му засіданні Національної ради реформ, передає depo.ua з посиланням на прес-службу президента.

"Ми чітко зараз визначаємо нашу стратегію, і наголошую, що нам в будь-якому разі це треба зробити. Це – революційний крок, але ми маємо затвердили стратегію кілька-етапного, але швидкого і радикального скорочення єдиного соціального внеску, включаючи те, що ми маємо зробити з 1 січня", – заявив Порошенко.

За його словами, податок на прибуток підприємств і ПДФО, всупереч попереднім намірам, збільшуватись не будуть.

"На 2018 рік визначили орієнтир, за яким ми маємо досягнути максимум 20-відсоткового навантаження на фонд заробітної плати – приблизно 10 відсотків ПДФО і 10% – ЄСВ", - сказав президент.

Також глава держави запропонував розглянути можливість запровадити ставки з 1 січня, дати бізнесу 3 місяці на ознайомлення з новаціями, із тим, щоб з 1 квітня податкові зміни ввести у дію, підкреслюється в повідомленні.

Нагадаємо, раніше міністр фінансів Наталія Яресько повідомила, що Міжнародний валютний фонд погодився з баченням Міністерства фінансів щодо необхідності проведення податкової реформи в Україні

Більше новин політики читайте на Depo.Влада