Яресько: МВФ схвалив податкову реформу від Мінфіну

Міжнародний валютний фонд погодився з баченням Міністерства фінансів щодо необхідності проведення податкової реформи в Україні
Depo.Гроші
8 грудня 2015 07:19
ФОТО: depo.ua

Про це, як передає depo.ua, заявила Міністр фінансів Наталія Яресько в інтерв’ю "Ліга.net".

Вона наголосила, що при розгляді питання щодо податкової реформи МВФ керувався не лише показниками дефіциту держбюджету. Фонд зацікавлений в збалансованому підході до формування бюджету, в якості запропонованих рішень та в реформуванні всіх галузей економіки України. І підтримку надав лише після того, як експерти МВФ переконалися у досягненні всіх висунутих критеріїв.

"Так, спочатку вони були проти, але після декількох місяців переговорів, дискусій з цифрами і фактами їх позиція змінилася. Так що зараз - так, Фонд згоден з нашим баченням. Вони зрозуміли нашу філософію реформи, спрямовану на підвищення доходів і зниження витрат бюджету", - підкреслила Яресько.

Нагадаємо, раніше Кабінет Міністрів пообіцяв 9 грудня направити узгоджені законопроекти про держбюджет і податкову реформу в парламентКонцепція податкової реформи від Мінфіну, зокрема, передбачає встановлення єдиної ставки 20% для податку на прибуток, податку на додану вартість, податку на доходи фізичних осіб та єдиного соціального внеску.

Водночас  голова Комітету Верховної Ради з питань податкової і митної політики Ніна Южаніна вважає, що такий документ лише погіршить стан бізнесу і економіки загалом.

За даними depo.uacуперечливі податкові документи спробують об’єднати в один законопроект під егідою президента України Петра Порошенка.

Більше економічних новин читайте на Depo.Гроші.