Порошенко: загрози Україні від особливого порядку самоврядування Донбасу у проекті Конституції немає

Зміни до Конституції, які передбачають особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донбасу не несуть жодної загрози, адже існує низка запобіжників
Depo.Влада
19 липня 2015 20:12
ФОТО: depo.ua

Про це у своєму інтерв'ю телеканалу ICTV сказав Президент України Петро Порошенко, передає УНН.

"Наголошую, що на сьогодні ми маємо зробити все, щоб повернути ці території в Україну. Мова не йде, що ми комусь щось віддаємо, а навпаки там сьогодні немає української влади, там жорстко працює антиукраїнська кремлівська пропаганда, там на окупованій території живуть мільйони українців, які мають повернутись додому",- зазначив Порошенко

Він також долав, що всі партнери, які складають проукраїнську коаліцію в світі підтримали ці зміни.

"США, Канада, Європейський Союз, Австралія. Єдине кому це не сподобалось - Росії. І це означає, що ми все робимо правильно",- додав він.

"Якщо хтось спробує внести зміни, які непогоджені з принципом суверенітету та територіально ї цілісності, я як Президент, або будь-який інший президент, обов'язково скористається правом вето та не дозволить створити загрозу та зловживати. Не вірте міфам, ніяких загроз не може виникнути адже існує ціла низка запобіжних заходів",- зауважив глава держави.

Нагадаємо, Верховна Рада 16 липня підтримала спрямування до Конституційного суду президентського законопроекту про внесення змін до Конституції щодо децентралізації.

Раніше голова фракції БПП Юрій Луценко повідомив про те, що стратегія Порошенка полягає у тому, щоб поставити терористі "на коліна".