Порошенко виступить на Соборі, – ЗМІ

Президент Петро Порошенко братиме участь в об'єднавчому Соборі, який відбудеться 15 грудня

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на "Українську правду".

За словами співрозмовника видання, Порошенко не просто буде учасником Собору – він виступить зі словом до духівництва і народу.

Також він відзначив, що Порошенко має намір зустрітися перед Собором з людьми, які зберуться під Софією Київською, де проходитиме зібрання церковників.

Як пояснив речник УПЦ КП архієпископ Євстратій, жодного конфлікту у тому, що президент може бути присутнім на Соборі, немає.

"З церковної точки зору це не заборонено. Він (Порошенко – ред.) православного віросповідання, а не тільки президент. Якби він був іншого віросповідання, то тут могли б уже бути якісь проблематичні речі", - сказав він.

На думку Євстратія, присутність президента – це "важливий елемент, який сприятиме більш відповідальному проведенню собору".

Нагадаємо, 11 жовтня Синод Вселенського патріархату прийняв рішення надати Томос про автокефалію православній церкві в Україні.

5 грудня президент України Петро Порошенко повідомив, що Об'єднавчий собор щодо надання автокефалії Українській православній церкві відбудеться 15 грудня поточного року.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна