Порошенко вимагає розширення санкцій через псевдовибори терористів

Президент Петро Порошенко заявляє про необхідність посилення санкцій через оголошення ватажками окупованих територій незаконних виборів
Depo.Влада
16 вересня 2015 18:17
ФОТО: depo.ua

Про це Порошенко заявив під час зустрічі з членами Політико-безпекового комітету ЄС, передає depo.ua з посиланням на прес-службу АП.

Він зауважив, що керівники бойовиків призначили вибори у координації з Російською Федерацією.

"Мінський процес, який був започаткований 5 вересня минулого року, зазнав дуже потужного удару фактом проведення фейкових виборів 2 листопада минулого року, і я хочу наголосити на великій небезпеці, яку створює рішення про проведення фейкових виборів 18 жовтня та 1 листопада", - заявив Порошенко.

"Це авантюрне, безвідповідальне рішення потребує нашої чіткої, скоординованої реакції на загрозу, яка створена Мінським домовленостям, у вигляді продовження та розширення санкцій, забезпечення рішучих кроків, які дозволять нам укріпити оборону не лише України, а й всього Європейського Союзу, бо зараз тут іде війна не лише за суверенітет і територіальну цілісність України, а й за свободу, демократію, за європейські цінності", - наголосив глава держави.

Президент поінформував про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2 вересня 2015 року про розширення переліку юридичних і фізичних осіб Російської Федерації та інших країн, проти яких Україна застосовує економічні санкції та інші обмежувальні заходи.

"Це рішення про розширення санкцій відбувається в чіткій координації з нашими партнерами з Європейського Союзу, Сполучених Штатів Америки та інших країн, які забезпечують належну реакцію на анексію Криму і агресію на Донбасі", - зазначив Порошенко.

Президент повідомив, що ці обмежувальні заходи стосуються більше 400 фізичних та більше 90 юридичних осіб, які відповідальні за здійснення злочинної діяльності проти нашої країни.

Нагадаємо, що "ДНР" і "ЛНР" оголосили дату виборів, не погоджуючись з українською стороною, яка наполягає на проведенні виборів тільки після виведення найманців, роззброєння та взяття під контроль державного кордону.