Порошенко вимагає стабілізувати курс на рівні 21,7 грн/$ - ЗМІ

Курс гривні має стабілізуватися на рівні, близькому до закладеного урядом в узгоджені з МВФ зміни до держбюджету - близько 21,7 грн/$
Depo.Влада
25 лютого 2015 16:54
ФОТО: depo.ua
Порошенко вимагає стабілізувати курс на рівні 21,7 грн/$ - ЗМІ
Порошенко вимагає стабілізувати курс на рівні 21,7 грн/$ - ЗМІ

Про це, за інформацією джерел, домовилися за результатами наради у президента за участю глави НБУ, прем'єра, міністра фінансів, повідомляє depo.ua з посиланням на ZN.UA.

В ході наради Порошенко в ультимативній формі вимагає від глави НБУ Валерії Гонтаревої стабілізувати курс на рівні, на який орієнтувався Кабмін при затвердженні змін до держбюджету-2015.

Як повідомляв depo.ua, на нараді у президента України Петра Порошенка напрацьований комплекс заходів для стабілізації ситуації на валютному ринку.

Нагадаємо, Нацбанк своєю постановою ввів тимчасову - строком до 27 лютого - заборону уповноваженим банкам купувати валюту за дорученням клієнтів, у тому числі за раніше поданими заявками. Так, глава Нацбанку Гонтарева заявила, що адміністративні заходи Національного банку України на валютному ринку, включаючи введені на цьому тижні обмеження для імпортерів, узгоджені з Міжнародним валютним фондом.