Порошенко вислухав Гонтареву, Яценюка і Яресько: готується заява

На нараді у президента України Петра Порошенка напрацьований комплекс заходів для стабілізації ситуації на валютному ринку
Depo.Влада
25 лютого 2015 15:52
ФОТО: depo.ua
Порошенко вислухав Гонтареву, Яценюка і Яресько: готується заява
Порошенко вислухав Гонтареву, Яценюка і Яресько: готується заява

Президент України Петро Порошенко провів нараду за участю прем'єр-міністра Арсенія Яценюка, голови ВР Володимира Гройсмана, голови НБУ Валерії Гонтаревої, міністра фінансів Наталії Яресько, секретаря РНБО Олександра Турчинова та голови Адміністрації Президента Бориса Ложкіна, повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу голови держави.

«Сьогодні о 17.00 голова НБУ і міністр фінансів проведуть прес-конференцію, де повідомлять подробиці кроків, які будуть здійснені», - йдеться у повідомленні.

Як повідомляв depo.ua, сьогодні прем'єр-міністр Арсеній Яценюк поїхав з міністром фінансів Наталією Яресько до президента України, щоб домогтися розмови з головою Нацбанку Валерією Гонтаревою. Зазначимо, що такою була реакція Яценюка на рішення Нацбанку про закриття міжбанківського валютного ринку.

Пізніше стало відомо, що Порошенко проводить нараду з головою Нацбанку Гонтаревою, прем'єр-міністром Яценюком і міністром фінансів Яресько.

Нагадаємо, Нацбанк своєю постановою ввів тимчасову - строком до 27 лютого - заборону уповноваженим банкам купувати валюту за дорученням клієнтів, у тому числі за раніше поданими заявками. Так, голова Нацбанку Гонтарева заявила, що адміністративні заходи Національного банку України на валютному ринку, включаючи введені на цьому тижні обмеження для імпортерів, узгоджені з Міжнародним валютним фондом.