Порошенко домовився з Юнкером, як пришвидшити безвізовий режим з ЄС

Президент України Петро Порошенко домовився по телефону з президентом Європейської Комісії Жаном-Клодом Юнкером про подальші кроки для запровадження Євросоюзом безвізового режиму для українців
Depo.Влада
11 березня 2016 14:26
ФОТО: depo.ua

Зокрема, під час бесіди вони обговорили компромісні зміни в закон про електронне декларування, повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу глави держави.

"Юнкер висловив сподівання щодо позитивного рішення Верховної Ради щодо законодавчого врегулювання питання електронного декларування згідно зі стандартами ЄС, що стане значним кроком уперед в реалізації антикорупційної політики і дозволить Україні за кілька років інтегруватися в Європейський Союз", - зазначили в прес-службі українського лідера.

Порошенко закликав ЄС посилити тиск на Росію, щоб звільнити Савченко та інших незаконно затриманих українців.

Співрозмовники домовилися зустрітися 17 березня під час наступного візиту президента України до Брюсселю.

Крім того, президент України привітав рішення Ради ЄС від 10 березня про продовження до 15 вересня 2016 року строку дії санкцій ЄС, введених в результаті підриву територіальної цілісності, суверенітету та незалежності України відносно 146 фізичних осіб та 37 організацій.

Нагадаємо, що голова Верховної Ради Володимир Гройсман спрогнозував, що поправки до закону про електронне декларування будуть прийняті наступного тижня.

Більше новин політики читайте на  Depo.Влад