Перша сенсація на Кубку світу в Катарі

Претендент на перемогу в турнірі Аргентина з Мессі у складі програє Саудівській Аравії.

Перша сенсація на Кубку світу в Катарі…
У грі проти Аргентини саудити стрибнули вище голови. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine.

Сьогодні у першому матчі ігрового дня на чемпіонаті світу з футболу, який триває в Катарі, у групі С збірна Саудівської Аравії несподівано перемогла зіркову Аргентину, складену з гравців-мільйонерів, – 2:1.

Уперше з 1990 року, тобто за 32 роки, аргентинці програли перший матч групового етапу Кубку світу. До речі, на попередньому Кубку світу Аргентина вибула після 1/8 фіналу, а Саудівська Аравія припинила виступи вже на груповому етапі, де мала відверто слабкий вигляд.

Сьогодні ж сталася несподіванка. Спершу все йшло начебто "за планом". На 8-ій хвилині перший гол на цьому чемпіонаті з пенальті забив Ліонель Мессі. Зазначимо, у кар'єрі одного з кращих гравців планети катарський чемпіонат світу - п'ятий за ліком.

У першому таймі арбітр матчу скасував ще три забиті аргентинцями голи, вказавши на положення "поза грою". Та загалом Аргентина грала дуже спокійно і упевнено. За цей спокій вона й була покарана. На 48-ій хвилині громом серед ясного катарського неба став гол Аль Шехрі. А вже на 53-ій хвилині чудово розібрався із трьома захисниками команди-фаворитки  Аль Давсарі і поклав красивий м’яч у ворота.

Після цього аргентинці взялися атакувати і мали кілька вбивчих моментів. Але не пощастило або чудово зіграв воротар Аравії. Гра так і завершилася сенсаційним результатом.

Саудівська Аравія перервала 36-матчеву безпрограшну серію збірної Аргентини. Звісно, команда з Південної Америки зберігає шанси вийти з групи і продовжити боротьбу за титул. У наступних матчах аргентинцям всього лиш потрібно буде довести, що нинішня поразка є не більше ніж випадковістю.

Сьогодні ж о 18:00 за київським часом у групі С гратимуть Польща і Мексика.

Також сьогодні на Кубку світу-2022 починаються матчі в групі D:

• 15:00. Данія – Туніс
  • 21:00. Франція – Австралія.

Читайте більше: Стартує чемпіонат світу з футболу-2022 в Катарі: Головне, що треба знати вболівальнику