Пасішник обіцяє довести свою невинуватість та справно ходити на допити

Виконавчий директор заступника голови правління НАК "Нафтогаз України" Андрій Пасішник заявив, що буде і далі ходити на допити
Depo.Влада
11 березня 2016 19:31
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив журналістам, передає depo.ua.

"Я виїзний. Мені вручили підозру. Це легка стаття, вона не передбачає взяття під варту. Буду ходити далі на допити і доводити свою правоту. Я зараз у відпустці. Я нікуди не збираюся тікати", - повідомив він.

Нагадаємо, що 9 березня детективи НАБУ за погодженням із прокурором Спеціалізованої антикорупційної прокуратури склали письмове повідомлення про підозру виконавчого директора, в.о. заступника голови правління НАК "Нафтогаз Украї3ни" Андрія Пасішника.

Однак Пасішник повідомив детективам, що не зможе з’явитися до НАБУ раніше 1 квітня через термінове відбуття на лікування за кордон. Тому підозру вони направили йому поштою.

Пасішника підозрюють у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 344 Кримінального Кодексу (втручання у діяльність державного діяча).

Під час розслідування детективи НАБУ встановили факт здійснення незаконного впливу Пасішника на Абромавичуса щодо призначення його на посаду заступника міністра.

Сьогодні Пасішнику повідомили підозру на допиті в Національному антикорупційному бюро.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада