Пасішнику оголосили підозру

Виконавчому директору, в.о. заступника голови правління "Нафтогаз-Україна" Андрію Пасішнику повідомили підозру на допиті в Національному антикорупційному бюро
Depo.Влада
11 березня 2016 17:43
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив сам Пасішник, передає depo.ua з посиланням на "Українську правду".

Як відомо, Пасішника підозрюють у "незаконному впливі на члена Кабміну з метою перешкодити виконанню ним службових обов'язків або добитися прийняття незаконних рішень".

Пасішнику оголосили підозру  - фото 1

Нагадаємо, що 9 березня детективи НАБУ за погодженням із прокурором Спеціалізованої антикорупційної прокуратури склали письмове повідомлення про підозру виконавчого директора, в.о. заступника голови правління НАК "Нафтогаз України" Андрія Пасішника.

Однак Пасішник повідомив детективам, що не зможе з’явитися до НАБУ раніше 1 квітня через термінове відбуття на лікування за кордон. Тому підозру вони направили йому поштою.

Пасішника підозрюють у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 344 Кримінального Кодексу (втручання у діяльність державного діяча).

Під час розслідування детективи НАБУ встановили факт здійснення незаконного впливу Пасішника на Абромавичуса щодо призначення його на посаду заступника міністра.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада