Партія "За життя" хоче Рабіновича єдиним кандидатом у президенти від опозиції

Політрада партії "За життя" рекомендувала висунути єдиним кандидатом на вибори президента України від опозиції народного депутата України, лідера партії Вадима Рабіновича

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на партійний сайт "За життя".

Після підписання угоди про створення єдиної "Опозиційної платформи – За життя" відбулося засідання політради партії "За життя", на якому було прийнято рішення – рекомендувати Вадима Рабіновича в якості єдиного кандидата у президенти від об'єднаної опозиції. За словами учасників засідання, це рішення було прийнято одноголосно.

Сам Рабінович, коментуючи це рішення, заявив: "Це величезна довіра з боку однопартійців, а також велика особиста відповідальність".

"Я щиро вдячний товаришам по партії і членам політради "За життя" за рекомендацію на висування. Я дійсно переконаний у тому, що єдиний кандидат від опозиції, який орієнтований на те, щоб чути виборців південного сходу і центру країни, просто необхідний. Тільки він може перемогти цю владу, принести в країну мир і зупинити вакханалію беззаконня, економічний геноцид народу. Саме тому ми ініціювали об'єднавчі процеси і створили "Опозиційну платформу – За життя" ... Хочу також наголосити: остаточне рішення щодо висунення єдиного кандидата від опозиції на виборах президента буде приймати з'їзд партії "За життя", який відбудеться найближчим часом", – констатував Рабіновіч.

Нагадаємо, 9 листопада опозиційні політичні сили з регіонівським минулим публічно підписали угоду про об'єднання та створення "Опозиційної платформи - "За життя".

Одразу ж опозиційні сили підтвердили намір висунути єдиного кадидата на президентські вибори 2019 року.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна