Проросійські сили уклали угоду про об'єднання

Опозиційні політичні сили України сьогодні, 9 листопада, публічно підписали угоду про об'єднання та створення "Опозиційної платформи - "За життя"

Як повідомляє Depo.ua, відповідну угоду підписали лідери партій "За життя" та "Опозиційний блок".

"Сьогодні дуже погана новина для діючої влади, тому що сьогоднішня влада, намагаючись утриматися, зробила так, що у нас всі в країні стали ворогами. Посварилася з усіма всередині країни, посварилася з сусідами...Ми сьогодні запрошуємо всі опозиційні сили до нашого об'єднання для того, щоб відновити в країні мир, стабільність, порядок, припинити війну і зробити життя наших громадян щасливими", - заявив лідер "Опоблоку" Юрій Бойко.

У свою чергу, лідер партії "За життя" Вадим Рабінович назвав сьогоднішній день "історичним". "Тому що, на мій погляд, сьогодні створена платформа для опозиційних сил, які мають об'єднатися, щоб зупинити вакханалію сьогоднішньої влади", - сказав він.

При цьому Рабінович озвучив три пункти, за якими опозиційні сили мають об'єднуватися. "Перше - добиватися миру в країні. Друге - припинення економічного геноциду українського народу. Третє - створення незалежної країни - Швейцарії Східної Європи. За цими трьома пунктами на цю платформу ми запрошуємо всіх", - закликав лідер "За життя".

Він очікує, що до нової платформи увійде не менше 10 політичних сил.

Відзначимо, що раніше тримачі акцій "Опоблоку", "За життя!" і низка дрібніших партій з "регіоналівським" минулим домовилися до 1 грудня висунути спільного кандидата на вибори.

Нагадаємо, 12 вересня фракція "Опозиційний блок" і партія "За життя" заявили про готовність до переговорів щодо об'єднання.

7 листопада президент України Петро Порошенко заявив, що Росія почала розігрувати свою останню карту з гібридної колоди, намагаючись забезпечити реванш проросійських сил в Україні на виборах 2019 року.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна