Опального екс-заступника Аксьонова в Криму підозрюють у розкраданні мільйонів

Кримське управління Федеральної служби безпеки Росії підозрює колишнього першого віце-прем'єра окупованого Криму Рустама Теміргалієва в рамках кримінальної справи про розкрадання готівкових коштів і золота з кримського відділення «Ощадбанку України»
Depo.Влада
17 лютого 2015 15:14
ФОТО: depo.ua
Опального екс-заступника Аксьонова в Криму підозрюють у розкраданні мільйонів
Опального екс-заступника Аксьонова в Криму підозрюють у розкраданні мільйонів

Про це повідомив начальник кримського УФСБ Віктор Палагін, передає INTERFAX.RU.

«Стосовно Теміргалієва і радника голови ради міністрів Васильченка (розслідується справа, - ред.) про розкрадання коштів «Ощадбанку» і розкраданні золота - понад 300 кг», - сказав Палагін під час засідання колегії прокуратури Криму в Сімферополі.

Він уточнив, що з кримського відділення «Ощадбанку» були викрадені близько 250 млн рублів.

«Частина суми повернена, частина - ні», - додав Палагін.

А «прокурор» Криму Наталія Поклонська на своїй сторінці в Facebook уточнила, що Теміргалієв та Васильченко підозрюються «у розкраданні та вивезенні з Криму коштів українського «Ощадбанку» (близько 250 мільйонів рублів) і 300 кг золота зі сховища банку».

Теміргалієв займав пост першого віце-прем'єра Криму після анексії Криму Росією і був відправлений у відставку в червні 2014 року.

Як повідомляв depo.ua, в грудні 2014 року Теміргалієв розкритикував місцевий «уряд», який очолює Сергій Аксьонов, зокрема за те, що він замовчує прийдешні проблеми для регіону.

«Київ продовжить стратегію стимулювання протестних настроїв у Криму, пік яких припаде на лютий-березень - відключення світла співпадуть з помітним зниженням тиску газу через холоди, дефіцитом питної води і блокуванням поставок продовольства на півострів», - прогнозував він.

Крім того, колишній перший віце-прем'єр окупаційної «влади» Криму публічно дорікав на місцевих чиновників у низькій компетенції та невмінні працювати на результат.