«Кримнаш»: соратник Аксьонова напророкував Криму похмуре майбутнє

Колишній перший віце-прем'єр окупаційної влади Криму Рустам Теміргалієв дорікнув кримським чиновникам в низькій компетенції
Depo.Влада
22 грудня 2014 22:17
ФОТО: depo.ua
«Кримнаш»: соратник Аксьонова напророкував Криму похмуре майбутнє
«Кримнаш»: соратник Аксьонова напророкував Криму похмуре майбутнє


Про це він написав на своїй сторінці в Facebook, передає depo.ua.

«Чесно кажучи, складається враження, що деякі співробітники Ради міністрів намагаються надіти на Сергія Аксьонова рожеві окуляри ... Кримчани реально дуже незадоволені низькою компетенцією чиновників - багато проблем ніяк не вирішуються», - написав Теміргалієв.

На його думку, Крим «в найближчому майбутньому може зіткнутися з ще більш серйозними викликами - на фото, наприклад, пусте Сімферопольське водосховище».

«А відповідальний чиновник замість жосткого виконання прописаного ще в травні плану дій закликає молитися ... А інший «професіонал» закликає «націоналізувати» «Крименерго», розлякуючи і так нечисленних інвесторів і не розуміючи, що подача в Крим електроенергії знаходиться в компетенції НЕК «Укренерго»...» - пише він.

Теміргалієв також вирішив дати пораду своєму колишньому шефу: «Главі Республіки треба приймати кадрові рішення і формувати новий технічний уряд, здатний працювати на результат. В іншому випадку, можна втратити рештки довіри кримчан...».

Як повідомляв depo.ua, Теміргалієв подав у відставку в червні цього року - таким чином йому дали піти по-доброму.

20 вересня він став уповноваженим представником Республіки Татарстан в Республіці Казахстан.