Онищенко проігнорував допит у НАБУ, але передав свої британські контакти

Сьогодні нардеп Олександр Онищенко не з`явився на допит в Національне антикорупційне бюро, натомість його захист приніс детективам заяву підзахисного з його контактами у Лондоні
Depo.Влада
2 серпня 2016 13:28
ФОТО: depo.ua

Про це журналістам заявив адвокат Онищенка Віктор Петруненко біля будівлі НАБУ, передає depo.ua.

"У рамках розслідування (справи про газові махінації", - ред.) він запрошує детективів НАБУ до творчої співпраці шляхом спілкування з ним під час його перебування в Лондоні. Він виходить з європейської конвенції 59-го року про надання юридичної допомоги", - пояснив Петруненко.

За його словами, у разі, якщо детективи НАБУ погодяться на таку співпрацю, то отримають "належні контакти з Олександром Онищенком".

Нагадаємо, на 2 серпня НАБУ викликало Онищенко на допит у так званій "газовій справі". 

Як відомо, 5 липня Верховна Рада дала дозвіл на притягнення Онищенка до кримінальної відповідальності, його затримання і арешт.  Однак той встиг виїхати за кордон. Наразі він осів у Лондоні (Велика Британія).

За попередніми даними, у результаті викритої газової схеми державі було завдано збитків на рівні 3 млрд грн. З них 1,6 млрд – це кошти, отримані в результаті перепродажу газу посередниками та виведені через фіктивні підприємства; 1,3 млрд  грн – це несплачена сума ренти за користування надрами.

 

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада