"Я уехал жить в Лондон": Онищенко придумав, де осісти

Народний депутат Олександр Онищенко заявив про те, що офіційно переїхав жити у Лондон (Велика Британія)
Depo.Влада
29 липня 2016 15:03
ФОТО: depo.ua

Про це він у прямому ефірі телеканалу "112 Україна", передає depo.ua.

"Весь цей час я перебував в Європі. З позавчорашнього дня я оформив всі документи на посвідку на проживання в Лондоні і переїхав сюди. Скоро я передам свою адресу, телефони в Генеральну прокуратуру і в НАБУ, і готовий виконувати будь-які слідчі дії перебуваючи тут", - заявив він.

На питання журналіста, чому нардеп обрав саме Велику Британію, він відповів:

"Англія - це така країна, де ще можна щось довести в суді. І тут більш лояльно розглядаються політичні питання. Тут можна довести свою правоту".

Онищенко також заявив, що не збирається повертатися в Україну. "Ви ж самі розумієте, що якщо я приїду, мене відразу закриють в тюрму і просто там знищать", - пояснив нардеп. 

Нагадаємо, що 5 липня Верховна Рада дала дозвіл на притягнення Онищенка до кримінальної відповідальності, його затримання і арешт.  Однак той встиг уже виїхати за кордон. 

За попередніми даними, в результаті викритої газової схеми державі було завдано збитків на рівні 3 млрд грн. З яких 1,6 млрд – це кошти, отримані в результаті перепродажу газу посередниками та виведені через фіктивні підприємства. 1,3 млрд. грн – це несплачена сума ренти за користування надрами.

28 липня Онищенко написав заяву про відпустку.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада