Охендовський пообіцяв засудити НАБУ і журналістів

Голова Центральної виборчої комісії Михайло Охендовський заявив, що оскаржить порушення проти нього кримінальної справи, а також піде до суду через діяльність деяких ЗМІ
Depo.Влада
26 грудня 2016 17:45
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив в інтерв'ю інтернет-виданню "Страна.ua", передає Depo.ua.

"Безумовно, своє незаконне притягнення до кримінальної відповідальності, з одного боку, і свою системну дискредитацію з боку деяких нечистих на руку ЗМІ, з іншого, я вже оскаржу і ще буду оскаржувати як у кримінальному, так і цивільному порядку", - зазначив Охендовський.

Крім того, глава ЦВК розповів, що адвокати вже подали заяву про притягнення до відповідальності експерта, який нібито підтвердив справжність його підпису в так званій "амбарной книзі" Партії регіонів.

"Підпис не мій. Був би він моїм, хіба став би я ще у червні добровільно давати слідству зразки мого почерку для проведення експертизи? І, до речі, перша ж експертиза в цій справі, проведена в незалежному науково-дослідному інституті за зверненням НАБУ, підтвердила розбіжності між зразками мого почерку і тим, яким були зроблені записи на цих фейкових листках... Керівництво НАБУ вирішило провести ще одну експертизу. Напевно, гарантований результат вони могли отримати тільки в криміналістичному центрі МВС", - додав Охендовський.

Нагадаємо, що 13 грудня керівник САП підписав підозру Охендовському у справі про "амбарну книгу" Партії регіонів. Ввечері того ж дня її було оголошено голові ЦВК в аеропорту "Бориспіль", коли той повернувся з відрядження.

За даними САП, документами так званої "чорної бухгалтерії" ПР підтверджуються чотири випадки отримання Охендовским готівкових коштів в офісі Партії регіонів у Києві на вул. Липській, 10, на загальну суму $16 734 США.

Сам Охендовський заявив, що вважає вказане кримінальне провадження сфабрикованим, але готовий до співпраці зі слідством.

Сьогодні суд обрав йому запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада