НАБУ оприлюднило відео, як Охендовському повідомляли про підозру

На сайті Національного антикорупційного бюро з'явилося оприлюднили відео про вручення підозри голові ЦВК
Depo.Влада
14 грудня 2016 17:03
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на НАБУ.

13 грудня детективи НАБУ та прокурори САП повідомили голові ЦВК про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.3 та ч.4 ст. 368 Кримінального кодексу України ("Одержання хабарів у великому та особливо великому розмірах особою, яка займає особливо відповідальне становище"). Вказані статті діяли на момент скоєння злочину.

Загальна сума хабарів, інкримінованих детективами підозрюваному, склала $161698, що в еквіваленті по курсу Національного банку України на час вчинення злочинів становило 1 294 438 грн.

В рамках досудового розслідування детективи Бюро встановили, що голова ЦВК упродовж 2012 року здійснив шість закордонних відряджень, пов’язаних зі своєю професійною діяльністю на чолі Центрвиборчкому, які, за версією слідства, профінансовано коштами Партії Регіонів. Свідчення про це містять докази, долучені до так званої "справи чорної бухгалтерії" Партії Регіонів — кримінального провадження, розпочатого детективами Бюро в травні 2016 року на підставі заяви екс-першого заступника СБУ. Підозрюваному вручено повідомлення про виклик на допит.

Нагадаємо, що Охендовський, учора отримавши підозру, сьогодні уже не з'явився на допит в НАБУ з якихось особистих причин.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада