Нардепів-прогульників хочуть змусити прибирати вулиці

У Верховну Раду України внесли законопроект №10072, яким пропонується карати нардепів-прогульників громадськими роботами

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на сайт парламенту.

Так, законопроект "Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо адміністративної відповідальності народних депутатів України за прогул)" був зареєстрований у парламенті 20 лютого.

Документом пропонується передбачити адміністративну відповідальність для депутатів Ради у вигляді громадських робіт на строк від 20 до 60 годин за відсутність нардепа на засіданні Ради без поважних причин, підтверджену рішенням комітету, до предмета відання якого належать питання регламенту, протягом позачергової сесії або більше ніж два рази впродовж однієї чергової сесії.

Очікується, що ухвалення документу спонукатиме парламентарів більш відповідально ставитися до своїх прямих обов'язків та дозволить зменшити кількість випадків, коли на засіданні Ради присутні менше, ніж 226 народних депутатів України.

Нагадаємо, у грудні 2018 року спікер Андрій Парубій насварив прогульників і пообіцяв публічну ганьбу в "Голосі України".

Довідка: За чотири роки роботи Верховної Ради VIII скликання 40 українських парламентарів не голосували чи були відсутніми у понад 90% голосувань.

За січень поточного року 22 народні депутата не були зареєстровані на жодному пленарному засідання Верховної Ради.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook