Рекордні прогульники Ради: 22 нардепи взагалі не явилися на жодне засідання

За січень 22 народні депутата не були зареєстровані на жодному пленарному засідання Верховної Ради

Рекордні прогульники Ради: 22 нардепи вз…

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на Комітет виборців України.

Це антирекорд за час роботи дев'ятої сесії ВР (вересень-січень). Для порівняння: у вересні всі засідання Ради пропустили 10 депутатів, жовтні – 10, листопаді – 6.

За даними письмової та електронної реєстрацій, всі засідання Ради в січні пропустили Андрій Білецький, Євген Мураєв, В'ячеслав Богуслаєв, Іван Вінник, Михайло Добкін, Дмитро Добкін, Костянтин Жеваго, Роман Зварич, Ігор Котвіцький, Денис Омельянович, Петро Сабашук, Семен Семенченко, Олексій Скрипник, Сергій Фаєрмарк, Ігор Шкіря, Дмитро Ярош.

Традиційно не були на засіданнях депутати-втікачі: Євген Бакулін, Сергій Клюєв та Олександр Онищенко. Не відвідували засідання також В'ячеслав Константіновський та Андрій Журжій, які заявили про складання депутатських повноважень, та Надія Савченко.

Менше половини депутатів відвідали всі пленарні засідання Верховної Ради в січні. Це стосується 186 політиків.

Найбільше прогульників у групі "Воля Народу": в середньому засідання Ради пропустили 54% депутатів групи. Також низькі показники в "Опозиційного блоку" (в середньому 39% відсутніх), "Батьківщини" (38%) та "Відродження" (35%).

У "Самопомочі" засідання Ради в середньому пропустили 27% депутатів, Блоку Петра Порошенка – 24%, "Народного Фронту" - 22%, Радикальної партії Олега Ляшка – 21%.

Всього в січні відбулося шість пленарних засідань.

Нагадаємо, у грудні спікер Андрій Парубій насварив прогульників і пообіцяв публічну ганьбу в "Голосі України".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook