Наливайченко так і не надав докази проти ФСБ і Суркова, - ГПУ

Колишній голова Служби безпеки України Валентин Наливайченка так і не надав Генпрокуратурі додаткових і безпосередніх доказів участі представників ФСБ Росії у злочинах проти Євромайдану
Depo.Влада
29 жовтня 2015 13:58
ФОТО: depo.ua

Про це після допиту Наливайченка в ГПУ заявив начальник Управління спецрозслідувань Генпрокуратури Сергій Горбатюк, передає depo.ua.

"За результатами сьогоднішнього допиту ті документи які він передавав в ГПУ, передані до огляду, сам він приніс лише перелік документів, які направляв до ГПУ, інших немає", - сказав прокурор.

Він укотре наголосив, що в документах Наливайченка, справі, є матеріали щодо переміщення російських силовиків і високопосадовців в Україні у грудні 2013 року, січні і 20 – 21 лютого 2014 року, однак в них немає доказів, що хтось із них давав вказівки чи поради вчиняти злочини.

Нагадаємо, Валентин Наливайченко заявляв, що може підтвердити багато фактів причетності радника президента Росії Владислава Суркова до дій влади Віктора Януковича проти Майдану взимку 2014 року. Начебто відповідні листи з доказами він надсилав до ГПУ, однак на них не заважили. Тому 20 жовтня екс-голову СБУ викликали на допит.

Сьогодні після допиту Наливайченко запевнив, що передав докази причетності російських спецслужб і високопосадовців до злочинів на Євромайдані.

Більше новин політики читайте на  Depo.Влад