Наливайченко передав ГПУ докази "російського сліду" на Євромайдані

Колишній голова СБУ Валентин Наливайченко передав докази причетності російських спецслужб і високопосадовців до злочинів на Євромайдані
Depo.Влада
29 жовтня 2015 13:40
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив після допиту в ГПУ, передає depo.ua

"Я переконаний, що версія участі російських спецслужбі і високопосадовців потребує не лише серйозного вивчення, але й всі інші доказові матеріали мають долучуватися до обвинувального акту і серйозно досліджуватися. Я побачив під час роботи тут, що слідство цю версію досліджує. І матеріали є. Далі - таємниця слідства. Я зміг передати і попрацювати не одну годину, не дарма прийшов", - сказав Наливайченко.

Він додав, що "всі прізвища є у справі, жодне прізвище не забуте", однак тепер не буде детально коментувати справу через таємницю слідства.

Нагадаємо, Валентин Наливайченко заявляв, що може підтвердити багато фактів причетності радника президента Росії Владислава Суркова до дій влади Віктора Януковича проти Майдану взимку 2014 року. Начебто відповідні листи з доказами він надсилав до ГПУ, однак на них не заважили. Тому 20 жовтня екс-голову СБУ викликали на допит.

Більше новин політики читайте на  Depo.Влад