ГПУ викликає Наливайченка на допит через снайперів на Майдані

Генеральна прокуратура України викликає на допит колишнього керівника СБУ Валентина Начивайченка
Depo.Влада
20 жовтня 2015 12:30
ФОТО: depo.ua

Про це під час брифінгу заявив начальник управління спецрозслідувань ГПУ Юрій Горбатюк, передає depo.ua.

"Після наших запитів і відсутності підвердження слів Наливайченка, я зрозумів, що людина мабуть для себе зробила висновки. Що дарма виказує таку інформацію , яка не підтверджується. Але на даний час ми бачимо, що Наливайченко далі продовжує настоювати на тому, що він надав до ГПУ всі дані які вказують про те, що ФСБ керувало снайперами на Майдані. Це зовсім не так", - заявив Горбатюк. 

"Щоб відповідей більше не було ми запрошуємо пана Наливайченка на допит в якості свідка з наданням всіх листів. Щоб він нам показав, пояснив і розповів про докази, про які говорить. При цьому, якщо він продовжує настоювати на своїй інформації, то теж важливо, щоб він прийшов і розповів, де ж ті матеріали, на яких він настоює", - сказав він.

"Тому що, все те, що надавалось до ГПУ воно не підтверджує його слів. При цьому я хотів би зазначити, що слідчими ГПУ, які розслідують події на Майдані, не відкидаються жодні версії щодо можливої причетності тих чи інших осіб, тих чи інших спецслужб до подій на Майдані. І ця інформація перевіряється і ретельно досліджується. Такі голослівні заяви, які виглядають піаром для певних політиків вони не сприяють, а перешкоджають розслідуванню подій на Майдані", - резюмував Горбатюк.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада