НАБУ знайшло додаткові докази у справі Онищенка

Детективи НАБУ провели обшуки у Києві та області, розслідуючи "газову справу Онищенка"
Depo.Влада
6 липня 2016 12:59
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу НАБУ.

Як зазначається, наразі детективи аналізують отриману слідчу інформацію на предмет наявності доказів, а також вживають заходів щодо притягнення до відповідальності організатора злочинної схеми Онищенка.

"Усі власники вилученого під час обшуків майна проходять у кримінальному провадженні як свідки. Більшість із них співпрацюють зі слідством та вже дали покази детективам Бюро", - йдеться у повідомленні.

Загалом слідчі дії проводилися у приміщеннях 11 фізичних та трьох юридичних осіб, серед яких - керівники приватних підприємств, нотаріуси, адвокати.

У зв’язку з тим, що до злочинної діяльності можуть бути причетними фахівці у галузі права - адвокати та нотаріуси - зазначаємо, що наявність свідоцтва про ведення адвокатської чи нотаріальної практики не є підставою для порушення законодавства і не гарантує правову недоторканність, як депутатам і суддям.

Нагадаємо, що 5 липня Рада дала дозвіл на притягнення Онищенка до кримінальної відповідальності, його затримання і арешт. ГПУ уже готує підозру цьому нардепу

За попередніми даними, в результаті викритої газової схеми державі було завдано збитків на рівні 3 млрд грн. З яких 1,6 млрд – це кошти, отримані в результаті перепродажу газу посередниками та виведені через фіктивні підприємства. 1,3 млрд. грн – це несплачена сума ренти за користування надрами.

До 20 червня суд арештував на 60 днів всіх 10 осіб, затриманих 15 червня у "газовій справі", в якій фігурує нардеп Онищенко

Наразі Онищенко перебуває в Австрії. 

Більше новин політики читайте на Depo.Влада