Луценко показав підозру Онищенку (ФОТО)

Генеральний прокурор України в куларах Верховної Ради показав проект підозри у газових махінаціях народному депутату Олександру Онищенку, який втік за кордон
Depo.Влада
5 липня 2016 12:20
ФОТО: depo.ua

Відповідний документ від показав після того, як Рада надала дозвіл на притягнення Онищенка до кримінальної відповідальності, його затримання і арешт, передає depo.ua.

"Я задоволений рішенням парламенту, який продемонстрував, що дух закону, справедливості і інтересів суспільства вищий, ніж корпоративні інтереси. У мене проект підозри народному депутату Онищенку, який зараз буде переданий юрслубам ГПУ і найближчим часом мною підписано. Це матеріальний результат голосування", - зазначив Луценко. 

Луценко показав підозру Онищенку (ФОТО) - фото 1

Нагадаємо, за попередніми даними, в результаті викритої газової схеми державі було завдано збитків на рівні 3 млрд грн. З яких 1,6 млрд – це кошти, отримані в результаті перепродажу газу посередниками та виведені через фіктивні підприємства. 1,3 млрд. грн – це несплачена сума ренти за користування надрами.

До 20 червня суд арештував на 60 днів всіх 10 осіб, затриманих 15 червня у "газовій справі", в якій фігурує нардеп Онищенко

Наразі Онищенко виїхав за кордон

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада