На східному кордоні та в Криму активізувалася військова авіація РФ

Біля кордонів з Україною активізувалися дії російської військової авіації
Depo.Влада
26 січня 2015 13:54
ФОТО: depo.ua
На східному кордоні та в Криму активізувалася військова авіація РФ
На східному кордоні та в Криму активізувалася військова авіація РФ

Про це повідомив заступник керівника Інформцентру Ради нацбезпеки і оборони України Володимир Польовий, передає depo.ua.

За його даними, на військовому аеродромі в місті Ростов-на-Дону зафіксовані неодноразові приземлення транспортних літаків Іл-76 з невідомим вантажем.

Крім того, Росія нарощує бойовий потенціал військово-повітряних сил на території окупованого Криму, незаконно використовуючи аеродромну мережу Збройних Сил України. Розширюється система базування ударно-штурмової авіації.

«Свідченням цього є посилення російських десантно-штурмових частин вертольотами Мі-24 і військово-транспортними літаками Іл-76», - уточнив Польовий, додавши, що на початку січня, на військовому аеродромі біля Джанкоя розміщено до 50 одиниць російських ударних вертольотів.

А в складі морської авіації Чорноморського флоту РФ формується окремий полк безпілотних літальних апаратів.

«У ці дні морська авіація ЧФ РФ проводить навчально-бойові польоти з пуском реактивних снарядів на полігоні «Опук» (Керченський півострів). Для забезпечення польотів задіяні всі аеродроми морської авіації, які в даний час експлуатуються Чорноморським флотом РФ», - додав Польовий.

Як повідомляв depo.ua, літаки окремого штурмового і окремого змішаного авіаційних полків Морської авіації ЧФ Росії приступили до виконання польотів на бойове застосування 23 січня.