Російська авіація починає навчально-бойові польоти в Криму

23 січня літаки окремого штурмового і окремого змішаного авіаційних полків Морської авіації Чорноморського флоту Росії розпочали виконання польотів на бойове застосування
Depo.Влада
23 січня 2015 13:02
ФОТО: depo.ua
Російська авіація починає навчально-бойові польоти в Криму
Російська авіація починає навчально-бойові польоти в Криму

Про це повідомляється на сайті так званого уряду Севастополя, передає depo.ua.

«Фронтові бомбардувальники Су-24 протягом доби відпрацюють поодинокі польоти з виконанням бомбометання і стріляниною некерованими реактивними снарядами по наземних цілях на морському десантному полігоні Опук», - сказано в повідомленні.
В «уряді» також зазначили, що протичовнові літаки-амфібії Бе-12 будуть задіяні для забезпечення виконання бойових вправ у морі екіпажем сторожового корабля «Ладный». Пізніше амфібії також виконають бомбометання в районі флотського полігону.

В п'ятницю також польоти на противолодочную підготовку виконують екіпажі вертольотів Ка-27.

За інформацією відділу інформаційного забезпечення Чорноморського флоту Росії, для забезпечення польотів задіяні всі аеродроми Морської авіації флоту.
Планується, що завдання в небі будуть виконувати до 15 літаків і вертольотів, вони виконають близько 50 вильотів.

Нагадаємо, що Росія анексувала Крим після проведеного там псевдореферендума 16 березня 2014 року. Україна не вела військову кампанію із захисту півострова.

У вересні 2014 року міністр оборони РФ Сергій Шойгу заявив, що однією із пріоритетних задач Південного військового округу (ПВО) РФ стане розгортання повноцінного угруповання військ в Криму.