На суді Савченко накинулася на слідчого: Твій батько виростив покидька і "мразь"

У Донецькому міському суді Ростовської області Росії продовжився допит слідчого Слідчого комітету Росії Дмитра Маньшина в справі української льотчиці і народного депутата Надії Савченко
Depo.Влада
10 лютого 2016 13:17
ФОТО: depo.ua

Про це у "Твітері" повідомив адвокати українки Микола Полозов, передає depo.ua.

"На кожне питання Маньшин відповідає, що відомості містяться в матеріалах кримінальної справи. Слідчий Маньшин занадто" тугий "свідок Але бувають любителі і на таких", - написав він.

Також, як пише Полозов, сама Савченко кілька разів вступила в діалог з Маньшин, назвавши його "головним казкарем цієї дурної казки"

"Я правду знаю, ти, Діма, теж знаєш. Відповідай нормально на питання, скоротимо час цього ідіотського суду. Слідчий сам домислював в обвинувальному звинуваченні факти. Він казкар цієї дурної казки", -  цитує Савченко адкокат.

"Передай своєму батькові, Діма, що він виростив покидька і "мразь", який фабрикує справи, через які сидять невинні люди", - заявила льотчиця на адресу свідка.

Весь допит Маньшина  Полозов назвав "жалюгідним видовищем".

"Як правило, слідчі, допитувати в суді в якості свідків, є вкрай жалюгідне видовище", -  написав адвокат.

Також він повідомив, що захист заявив клопотання про дослідження "зліплених" слідчим Маньшиним документів у справі, але звинувачення "солідарно" виступило проти.

Нагадаємо, 9 лютого адвокат Савченко Марк Фейгін опублікував в Інтернеті аудіозапис телефонної розмови імовірно батька російського слідчого Дмитра Маньшина, в якому йдеться про фальсифікацію справи української льотчиці.

Нагадаємо також, що Савченко оголосила голодування 25 грудня, коли ростовський суд залишив її під вартою. Зараз триває завершальний етап судових слухань - до березня, а після вироку, на думку захисту, ймовірна відправка Савченко в Україну

Довідка. Український штурман Надія Савченко після місяця боїв у батальйоні "Айдар" влітку 2014 року потрапила в полон до бойовиків під містом Щастя на Луганщині. Потім вона була незаконно доставлена в Росію. Її звинувачують у вбивстві (корегуванні вогню) російських журналістів Ігоря Корнелюка та Антона Волошина на Сході України. Савченко загрожує до 25 років ув'язнення.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада