Адвокат Савченко оприлюднив запис "батька слідчого Маньшина" про фальсифікацію справи (АУДІО)

Адвокат української льотчиці і народного депутата України Надії Савченко Марк Фейгін опублікував в Інтернеті аудіозапис телефонної розмови імовірно батька російського слідчого Дмитра Маньшина, в якому йдеться про фальсифікацію справи
Depo.Влада
9 лютого 2016 11:52
ФОТО: depo.ua

Відповідний аудіо запис адвокат оприлюднив у своєму мікроблозі "Твіттер", передає depo.ua.

"Анонімна людина надіслала запис особи, яка є нібито батьком Маньшина. Ну, послухав", - написав адвокат. На запису - розмова двох чоловіків з російським акцентом, один з яких розповідає про кар'єру слідчого Маньшина. За їх словами, "справа з політичним душком, небезпечна для репутації слідчого".

"Схопили просту жінку, притягнули на територію Росії, будь-якій же людині зрозуміло, що сама вона не дура прийти біженцем. Ну це ж знову пахне чимось, фальсифікаціями. Він повинен відмовитися, сказати "не буду", навіщо йому плямувати свою біографію? Може, він думає, що ця влада вічною буде. Зміниться Путін, Шмутін прийде, мітла буде по-новому мести", - вважає один із співрозмовників.

Фейгін наголошує, що запис надісланий анонімом і провів експертизу, яка підтверджує його достовірність. Але захист готовий надати слідству цей доказ.

Учора у Донецькому міськсуді Ростовської області був допит слідчого Дмитра Маньшина, який фальсифікував справу Савченко. Він ухилявся від відповідей на більшість запитань.

Нагадаємо, що Савченко оголосила голодування 25 грудня, коли ростовський суд залишив її під вартою. Зараз триває завершальний етап судових слухань - до березня, а після вироку, на думку захисту, ймовірна відправка Савченко в Україну

Довідка. Український штурман Надія Савченко після місяця боїв у батальйоні "Айдар" влітку 2014 року потрапила в полон до бойовиків під містом Щастя на Луганщині. Потім вона була незаконно доставлена в Росію. Її звинувачують у вбивстві (корегуванні вогню) російських журналістів Ігоря Корнелюка та Антона Волошина на Сході України. Савченко загрожує до 25 років ув'язнення.

Більше новин політики читайте на  Depo.Влад