На наступних місцевих виборах людей будуть підкуповувати хитріше, – КВУ

Чергові місцеві вибори в Україні знову характеризуватимуться широким застосуванням брудних технологій, зокрема підкупом виборців
Depo.Влада
12 червня 2015 19:41
ФОТО: depo.ua

Такий розвиток подій спрогнозував голова Комітету виборців України Олексій Кошель, повідомляє depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"Щодо виборів 25 жовтня, то попри все у нас є підстави говорити, що масштаби підкупу будуть досить великими. Це не буде цинічний підкуп зразка 2010 року, коли в день виборів пропонували кошти на вулицях, навіть не запитуючи прізвища і паспорта, це буде більш обережна модель, але кандидати будуть докуповувати голоси виборців для перемоги", - сказав він.

Такий прогноз базується на тому, що до цього часу дві третини справ, порушених за підкуп виборців, не доведені до суду і "фактично висять у повітрі".

Крім того, Кошель наголосив, що маніпуляціям сприятиме і можлива низька явка виборців, про яку сьогодні говорять соціологи.

Водночас він зауважив, що кількість популістських гасел на місцевих виборах, найімовірніше, зменшиться порівняно з минулорічними парламентськими виборами.

Нагадаємо, що законопроекти про місцеві вибори Верховна Рада України може розглянути на пленарному тижні з 30 червня по 3 липня 2015 року