Москальковій зняли заборону на в'їзд в Україну за Крим, - Денісова

Президент Петро Порошенко зняв заборону на в'їзд в Україну російській омбудсменці Тетяні Москальковій, аби вона могла відвідати утримуваних в Україні росіян

Про це повідомила Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова, передає Depo.ua з посиланням на Громадське.

"У Москалькової знята заборона на в'їзд в Україну, яка була через те, що вона порушувала порядок в'їзду в Крим. Тепер заборона знята і вона може безпрецедентно приїжджати в Україну", — сказала Денісова.

За її словами, про це вона просила особисто президента України Петра Порошенко і той виконав прохання.

Візити російської омбудсменки мають відбуватися паралельно з візитами української уповноваженої до політв'язнів Кремля - таких домовленостей раніше досягли Порошенко та Путін.

Нагадаємо, 21 червня президент Порошенко провів телефонну розмову з Путіним щодо Олега Сенцова та інших політв'язнів.

18 червня Денісова домовилася з російською омбудсменкою Тетяною Москальковою про взаємні відвідування ув'язнених, у тому числі Сенцова і Вишинського.

19 червня Людмила Денісова заявила, що російська сторона відмовилася від домовленостей щодо відвідування Олега Сенцова та інших українських політв'язнів.

Посольство України направило чергову ноту до МЗС Росії з вимогою забезпечити відвідування омбудсменом Людмилою Денісовою українських політв'язнів на Росії.

МЗС Росії направило Україні ноту, де просило дозволити Москальковій відвідати не 34 утримуваних росіян, а 50.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна