Денісова заявляє про зрив домовленостей щодо відвідування Сенцова

Уповноважена з прав людини в Україні Людмила Денісова заявляє, що російська сторона відмовилася від домовленостей щодо відвідування ув'язненого на Росії українського режисера Олега Сенцова та інших українських політв'язнів

Про це Денісова повідомила у Facebook, передає Depo.ua.

Вона нагадала, що українська сторона зробила все можливе для мінімальних пересувань і максимального комфорту візитів російської омбудсменки Тетяни Москалькової до тих осіб, яких вона хотіла відвідати в Україні.

"В першу чергу, це Кирило Вишинський. Відбулися домовленості з усіма органами, які впливають на те, щоб переправити Вишинського в київський СІЗО...Я, в свою чергу, в цей час їду до Лабитнанги, зустрічаюсь із Уповноваженим з прав людини Ямало-Ненецького автономного округу. Він супроводжує нас до колонії, де синхронно - ми об 11 годині, Тетяна Москалькова о 9 годині ранку (вона за київським часом, ми за місцевим часом) входимо одночасно в колонії. Ми відвідуємо Олега Сенцова, вона Кирила Вишинського. Більше того, ми даємо їй можливість відвідати Максима Одинцова і Олександра Баранова. А вже після її повернення в Москву ми плануємо спільне відвідування Романа Сущенка. Потім вже подальші кроки по відвідуванню мною Челябінська, де знаходиться Станіслав Клих і Олександр Кольченко. Потім відвідати Миколу Карпюка у Володимирі, пізніше здійснити візит в Ростов і Крим", - розповіла Денісова про вчорашні домовленості з російською стороною.

Проте, за її словами, станом на сьогодні ці домовленості не працюють. "Такі домовленості були на вчора. Втім, знову нічого не відбулося. Я знову змушена констатувати, що Тетяна Москалькова не приймає рішення, а лише артикулює те, що їй доручили донести. Мене знову запросили на переговори. Я їду, але...", - написала український омбудсмен.

Нагадаємо, 18 червня Денісова домовилася з російською омбудсменкою Тетяною Москальковою про взаємні відвідування ув'язнених, у тому числі Сенцова і Вишинського.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook