Міненерго санкціонувало зміну керівництва "Укртранснафти" і розказало, як обиратимуть нове

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України санкціонувало зміну керівництва "Укртранснафти"
Depo.Влада
23 березня 2015 15:03
ФОТО: depo.ua
Міненерго санкціонувало зміну керівництва "Укртранснафти" і розказало, як обиратимуть нове
Міненерго санкціонувало зміну керівництва "Укртранснафти" і розказало, як обиратимуть нове

Про це заявив глава Міненерго Володимир Демчишин, передає depo.ua з посиланням на РБК-Україна.

"По "Укртрансфнафті" ви бачили рішення наглядової ради. Воно санкціоновано міністерством. Воно було санкціоновано і в моєму розумінні прийнято у відповідності з усіма вимогами. Всі документи були направлені юристам "Укртранснафти", і в принципі я не бачу причин, чому виникали питання про легітимність цього рішення", - розповів Демчишин.

Також він додав, що «якщо є певні коментарі щодо призначень, власне пана Мельника, то в четвер вже говорив, що насправді ми розуміли, що буде протидія, і тому на перехідний період було прийнято рішення залучити людину, яка буде виконувати певну функцію протягом цього періоду».

Як зазначив Демчишин, кандидатуру на заміщення посади голови правління ПАТ "Укртранснафта" будуть обирати за відкритим конкурсом.

"На місце Лазорка ми сьогодні оголосили або оголосимо - я точно не знаю, тому що був на Кабміні - відкритий конкурс на заміщення цієї посади. Нехай буде найкраща людина, яка на цю посаду буде знайдена у відповідності до відпрацьованих процедур, яку Мінекономіки започаткувало", - сказав Демчишин.

Як повідомляв depo.ua, 19 березня Верховна Рада прийняла закон, що відстороняє Коломойського від управління «Укрнафтою».

Як повідомляв depo.ua, ввечері 19 березня Коломойський приїхав до офісу «Укртранснафти», за даними народного депутата Сергія Лещенка, у супроводі озброєних людей. Також там побував міністр енергетики Володимир Демчишин, який пояснив, що в компанії змінився голова правління: замість Ігоря Лазорка, який нібито представляв інтереси Коломойського, в.о. був призначений Юрій Мірошник.

При цьому  Коломойський обматюкав журналіста «Радіо Свобода» Сергія Андрушка, за щоотримав догану від президента

Вчора пізно ввечері голова Дніпропетровської облдержадміністрації Ігор Коломойський також прибув до будинку компанії "Укрнафта" і заявив, що її намагаються захопити рейдери.