Як Коломойський воював за «Укртранснафту» і матюкав журналістів (ФОТО, ВІДЕО)

Минулої ночі в офісі "Укртранснафти" кипіли пристрасті за особистої участі мільярдера Ігоря Коломойського та міністра енергетики Володимира Демчишина
Depo.Гроші
20 березня 2015 10:51
ФОТО: depo.ua
Як Коломойський воював за «Укртранснафту» і матюкав журналістів (ФОТО, ВІДЕО)
Як Коломойський воював за «Укртранснафту» і матюкав журналістів (ФОТО, ВІДЕО)

Конфлікт розгорівся після того, як на засіданні наглядової ради ПАТ "Укртранснафта" було прийнято рішення про відсторонення Олександра Лазорка від здійснення повноважень голови правління товариства.

Сам Лазорко заявив, що має намір оскаржити своє відсторонення в суді. Після чого він забарикадувався в будівлі. Охорона «Укртранснафти» заблокувала вхід на підприємство і не пропустила нового керівника Юрія Мірошника, який прибув разом з підкріпленням з бійців спецпідрозділу групи «Альфа» СБУ.

«Група осіб у цивільному одязі (орієнтовно 20 чол.) розбарикадувала приміщення, в якому замкнулися Лазорко і його оточення. В ході «з'ясування стосунків» постраждав один з охоронців. Його відвезли в кареті «швидкої». Юрій Мірошник зайшов у кабінет керівника компанії», - описував події кореспондент Oilnews.


А потім до офісу «Укртранснафти» прибув дніпропетровський губернатор Ігор Коломойський і почалося найцікавіше. Він обматюкав останніми словами кореспондента радіо «Свобода», поцікавився, де перебуває народний депутат Сергій Лещенко і пообіцяв одразу ж піти до президента.

Фото з Facebook Сергій Щербина, Сергій Лещенко, theinsider.ua