Матіос "вмив руки" від справи Кулика

Головний військовий прокурор України Анатолій Матіос запевняє, що не виступає адвокатом військового прокурора Костянтина Кулика

Про це він сьогодні заявив журналістам, передає depo.ua.

"Я не є адвокатом Кулика. Є публічний процес, оцінку доказів дасть суд. На вчорашній день суд оцінив ризики і відмінив рішення суду першої інстанції. Рішення про включення до складу групи прокурорів по розслідуванню епізоду злочинної організації Януковича, щодо Курченка і інших осіб, приймав генеральний прокурор на підставі матеріалів оцінки зібраних матеріалів. Я ратую виключно за відкритий, якнайшвидший суд. У нас в державі ніхто не відміняв право захисту і право позиції кожної сторони. Позиції сторін відомі – суспільство хай оцінює", - заявив він.

"Я маю певні сумніви,як у позиції однієї сторони так і в позиції сторони обвинувачення", - додав він.

Нагадаємо, 4 липня Солом'янський районний суд Києва усунув Костянтина Кулика від посади на час проведення слідства.

Детективи НАБУ інкримінують йому незаконне збагачення, зокрема отримання у власність активів у значному розмірі.

З'ясувалося, що протягом 2011 - 2016 років Кулик отримав у власність низку цінних об'єктів нерухомого майна та автомобілів, вартість яких значно перевищувала його офіційний дохід. Право власності оформлене в основному на близьких осіб.

13 липня Апеляційний суд Києва поновив Кулика на посаді. 

Сьогодні на прес-конференції очільники НАБУ та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури натякнули, що головний військовий прокурор Анатолій Матіос відбілює Кулика.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада