Лещенко втік від службовця НАЗК, який приніс йому "квартирний" протокол

Сьогодні представник Національного агентство із запобігання корупції намагалося вручити народному депутати Сергію Лещенку адміністративний протокол щодо купівлі ним квартири в центрі Києва
Depo.Влада
6 грудня 2016 14:32
ФОТО: depo.ua
Лещенко втік від службовця НАЗК, який приніс йому "квартирний" протокол
Лещенко втік від службовця НАЗК, який приніс йому "квартирний" протокол

Однак між ним і парламентарем у Верховній Раді відбувся конфлікт, повідомляє кореспондент Depo.ua.

Все сталося, коли Лещенко, вийшовши з зали пленарних засідань, покрокував до виходу з Ради, але був впійманий представником НАЗК який під телекамери зачитав йому текст адмінпротоколу про правопорушення.

Утім, Лещенко не схотів брати в руки цей документ і почав тікати від представника НАЗК, після чого сховався в залі засідань. В результаті йому так і не вручили протокол.

Водночас у НАЗК заявляють, що народний депутат Сегій Лещенко ухиляється від особистого ознайомлення з протоколом про адміністративне правопорушення.

"Національне агентство з питань запобігання корупції повідомляє, що народний депутат України Сергій Лещенко вчергове не з’явився для ознайомлення з протоколом про адміністративне правопорушення. Ця процедура передбачена частиною першою статті 172-5 Кодексу України про адміністративні правопорушення і є результатом проведеної Національним агентством перевірки стосовно народного депутата Лещенка щодо наявності ознак порушення за фактом купівлі ним квартири", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що 1 грудня НАЗК розпочато процедуру ознайомлення Сергія Лещенка з протоколом про адміністративне правопорушення

6 вересня розгорівся скандал, що нардеп і журналіст Сергій Лещенко купив квартиру в центрі Києва площею 200 квадратних метрів за 7,5 млн грн. Він пояснив, що велику частину грошей позичив у засновника "Української правди" Олени Притули, а ще деякі кошти - у своєї дівчини-діджея Анастасії Топольської.

7 вересня народний депутат від БПП Сергій Лещенко тимчасово склав повноваження члена правління партії "Демократичний альянс".

19 вересня НАБУ перевірило всі джерела коштів на цю квартиру і знайшло деякі порушення в отриманні Лещенком безвідсоткової позики від Притули.  Водночас сам нардеп стверджує, що НАБУ все переплутало

Наприкінці жовтня ГПУ почала досудове розслідування у кримінальному провадженні за підозрою в незаконному збагаченні щодо народного депутата БПП Сергія Лещенка.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада