Кононенко розповів про свій допит у НАБУ

Народний депутат від фракції БПП "Солідарність" Ігор Кононенко в НАБУ вимагав очної ставки з міністром економрозвитку і торгівлі Айварасом Абромавичусом
Depo.Влада
11 лютого 2016 19:52
ФОТО: depo.ua

Про це він сказав після допиту, пише depo.ua з посиланням на  Українську правду.

"Запитання-відповіді не буду коментувати. Це таємниця слідства, мене попередили. Усно підтвердив своє клопотання про очну ставку з Айварасом Абромавичусом, слідчий сказав, що буде визначатися", - сказав Кононенко.

Він також зазначив, що запропонував слідчим застосувати щодо міністра економрозвитку поліграф. На запитання журналістів, чому допит тривав лише годину, нардеп зауважив, що прийшов без адвоката.

"Питань було багато, але я швидко відповідав. Якщо ви помітили, я прийшов без адвоката. А без адвоката все триває значно швидше", - підкреслив Кононенко.

Разом з тим нардеп назвав всі звинувачення у його бік "маячнею", а також наголосив, що не збирається складати мандат.

Нагадаємо, раніше у НАБУ повідомляли, що викличуть Кононенка на допит у справі про корупцію після того, як всі свідчення надасть сам заявник, міністр Айварас Абромавичус.

 3 лютого міністр економіки Айварас Абромавичус заявив про рішення піти у відставку. Однією з головних причин він назвав тиск і корупційну діяльність з боку Кононенка, який, за його словами, намагався взяти під контроль державні підприємства.Кононенко ці звинувачення заперечує.

Того ж дня Національне антикорупційне бюро зареєструвало кримінальне провадження за заявою міністра економіки Айвараса Абромавичуса про участь у корупційних схемах народного депутата Ігоря Кононенка.

Кононенко також написав заяву в НАБУ. Він звернувся до НАБУ з проханням провести очну ставку з міністром економічного розвитку Айварасом Абромавичусом.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада